Dobry start przed sezonem!!!

Dnia 28 sierpnia 2015 r. o godzinie 16:30 odbył się mecz towarzyski między Trampkarzami Starszymi, a Juniorami Starszymi. W pierwszej połowie mecz utrzymywał się na bardzo równym poziomie, piłka przenosiła się z jednego pola karnego na drugie, pod koniec połowy to jednak Trampkarze objęli prowadzenie po dobrym wykończeniu akcji Dawida Jagodzińskiego. W drugiej połowie Trampkarze coraz więcej utrzymywali się przy piłce co już nie długo po 1 połowie przenosiło się na wynik. Bramkę na 2-0 strzelił z okolic 30 m od bramki z rzutu wolnego zamienił Dawid Sosnowski po błędzie bramkarza Juniorów- Roberta Wiśniewskiego. Chwilę później było już 3-0 dla Trampkarzy, chytrym strzałem zza pola karnego uderzał Paweł Kwiatkowski, po drodze piłka uderzyła przez przypadek trafiła w Filipa Wieczorka, co pozwoliło zmienić tor lotu piłki która zmierzała do bramki starszych kolegów z klubu. Na 4-0 wynik podwyższył Filip Wieczorek. Honorowego gola dla Juniorów, tym samym ustalając wynik spotkania strzelił Marcin Jankowski, bardzo pięknym lobem nad bramkarzem. Trampkarze efektywnym zwycięstwem ze starszymi kolegami pokazali, że będą głównymi kandydatami do objęcia lidera w lidze Okręgowej Trampkarzy.