WRZEŚNIA POKONANA!!!

Dnia 19.09.2015r. odbył się mecz trzeciej kolejki trampkarzy starszych pomiędzy drużynami VICTORIA Września-GKS Sompolno.Początek meczu ułożył się dla Sompolno bardzo dobrze już w 2 minucie po udanej akcji strzałem z pola karnego popisał się Filip Wieczorek zdobywając pierwszą bramkę meczu.Gospodarze już w 7 minucie wyrównali po długim podaniu zza połowy.Bramkę zdobył kapitan Wrześni. Walka była zacięta już w 14 minucie boisko opuścił Dawid Sosnowski (GKS).Za kontuzjowanego obrońce wszedł Krystian Liczbiński.Dużo sytuacji mieli zawodnicy z Sompolna.W 23 minucie przydarzyła się kolejna kontuzja,boisko opuścił Paweł Kwiatkowski(GKS).Zmienił go Klaudiusz Wojasiński.Chwilę po zmianie padła bramka dla gości.Uderzeniem z pola karnego popisał się Szymon Bierut. 4 minuty później ustalił wynik pierwszej połowy Dawid Jagodziński(GKS).Druga połowa zaczęła się tak samo dobrze jak pierwsza:44 minuta rzut wolny dla Sompolna z 35 metrów rewelacyjnie uderza Filip Wieczorek zdobywając tym samym bramkę na 1:4. Długo nie czekaliśmy na kolejną bramkę Filipa Wieczorka, 2 minuty później wejściem w pole karne i strzałem ustalił wynik meczu na 1:5. Brawa dla całego zespołu!