REMIS Z KLECZEWEM

Dnia 22.09.2015r. odbył się zaległy mecz drugiej kolejki trampkarzy starszych GKS Sompolno-Sokół Kleczew.Pierwsza połowa zaczęła się źle dla Sompolno już w 6 minucie padła bramka dla Kleczewa.Gospodarze nie załamali się i bronili swego. Po przeprowadzeniu kilku zmian Sompolno utrzymało wynik do końca pierwszej połowy. Druga połowa zaczęła się tak samo źle jak pierwsza w 47 minucie padła kolejna bramka dla gości.Minutę później boisko musiał opuścić Sebastian Wieczorek zmienił go Łukasz Leśniewski.Gra był wyrównana, piłka przenosiła się z jednej na drugą stronę.W 55 minucie trener Sompolna przeprowadził kolejną zmianę. Zszedł Artur Kozłowski zastąpił go Michał Leśniewski. Po rozegraniu kilku akcji z obu stron w 60 minucie goście strzelili trzecią i zarazem ostatnią bramkę dla swojego zespołu.Po szybko wznowionej grze padła pierwsza bramka dla Sompolna, którą zdobył w 62 minucie Szymon Bierut.Kilka chwil po udanej akcji trener gospodarzy przeprowadził następną zmianę zszedł Miłosz Szkalski wszedł Maciej Olejnik.Gra zaczęła przynosić powoli rezultaty.Minutę po zmianie między Przemysławem Chrzanowskim a Arturem Kozłowskim padła bramka dla Sompolna. Na listę strzelców zapisał się tym razem Rafał Szkudlarek.Przez następne minuty gra toczyła się po myśli gospodarzy.Przeprowadzili kilka akcji a jedną zakończyli golem.W 76 minucie remis dla Sompolna dał Filip Wieczorek.Ustalając wynik meczu 3:3.Jeszcze jedna zmiana przeprowadzona ze strony gospodarzy i koniec meczu. Brawa dla zespołu z Sompolna za wywalczony remis.