Wygrana trampkarzy z Osiekiem Wielkim

26 września o godzinie 13:30 odbył się mecz miedzy drużynami GKS Sompolno - GKS Osiek Wielki. Pierwsza połowa należała zdecydowanie dla graczy z Sompolna, już w 8 minucie meczu wynik otworzył Dawid Jagodziński po podaniu Rafała Szkudlarka. Dziesięć minut później wynik na 2-0 ustanowił Filip Wieczorek po indywidualnej akcji z połowy boiska. Wynik utrzymywał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie piłkarze GKS-u Sompolno wyszli zdeterminowani do podwyższenia wyniku. W 48 minucie po strzale z dystansu Filipa Wieczorka, piłka odbiła się od zawodnika z Osieka i trafia do bramki. Minute później po akcji- Szymon Bierut-Filip Wieczorek-Dawid Jagodziński piłka trafia w pole karne do Szymona Bieruta, który podaje do pustej bramki Przemkowi Chrzanowskiemu który trafia na 4-0. Jednak to nie koniec strzelania w tym meczu w 51 minucie po błędzie zawodników zarówno w obronie jak i środka pola sytuacje sam na sam z bramkarzem wykorzystuje zawodnik GKSu Osieka Wielkiego. W 55 minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego od Filipa Wieczorka strzela Szymon Bierut po dobitce, ponieważ wcześniej ten sam zawodnik trafił w słupek po uderzeniu z woleja i obronie bramkarza po strzale Przemka Chrzanowskiego. Pięć minut przed końcem strzałem z dobitki popisał się Filip Wieczorek, tym samym kompletując hat-tricka. Wynik końcowy: 6-1. Za tydzień piłkarze z Sompolna pojadą do Gosławic, by powalczyć o 3 punkty z miejscową Spartą Konin.